Відомий науковець проаналізував суттєві відмінності між українцями та росіянами – Київ Інфо

Відомий науковець проаналізував суттєві відмінності між українцями та росіянами

Чим же ж відрізняються українці від ординців з РФ? – Володимир Пилипчук, політик, науковець
Я ніколи не писав на цю тему, але думаю, що настав час і можу сказати кілька слів…
– Українці зовсім не терплять насилля над собою і люблять свободу … Не терплять ні правового насилля над особою, ні державного, ні наддержавного і завжди нещадно воюють проти нього. Українці працьовиті, добрі господарники, веселі і не просякли алкоголем, хоча випити й мастаки… Але охайні як самі, так їх помешкання, толерантні до інших етносів і навіть інших релігій, коли це не пов’язане з релігійним пригнобленням. Поважають своїх батьків та дітей і турбуються  про них. Тримають охайними могили. Недостатньо співучасні до горя своїх же співгромадян, якщо вони не родичі. Хоч і не агресивні, але затяті. Хоча економічного насилля над собою не терплять, але не воюють проти нього, а тікають туди, де для них відкриваються більші можливості. Але люблять Україну, допомагають їй і “на відстані”. Тобто рівень прив’язаності до проживання в Україні хоч і недостатній, але патріотизм – значний. Цим і пояснюються кілька хвиль еміграції і в США і в Аргентину, і в Канаду, а нині – в Європу. Хоча й починають своє зростання з “нуля”, але переймають тамтешній менталітет. І надають допомогу тим, хто в Україні залишився.
Але більшість тих українців, які емігрували в Орду, – набули ознак типових варварів – ординців.

– Ординці ж навпаки – терплять над собою будь-яке насилля, будь-яку наругу від свого і чужого насилля у самій РФ; слабкі сумлінням як працівники, не господарники, неохайні як самі, так і їхні помешкання, могили родичів. Шовіністи, нетолерантні до інших етносів, культур і релігій. Характерною рисою є садизм (досвід полонених сепарами наших бійців 100% це підтверджує) Агресивні і здатні захищати свою країну від ворога… Хоча не розумом, а кількістю і власною масовою жертовністю. Життям та власним добробутом – не переймаються. На заробітки за межі країни майже не емігрують. А ті, хто емігрує, то не для сумлінної праці, а задля ведення кримінального бізнесу. Також емігрують ті, хто накрав в країні і виїхав за кордон для вільного там життя.

– Я спеціально порівняв українців з ординцями РФ тому, що багато етнічних росіян України мають інший менталітет, а саме – характерний для українців. Мені часто доводилося обговорювати ці питання із західними політиками та бізнесменами, які розповідали, що набагато охоче беруть до праці українців. А якщо – росіян, то переважно вихідців саме з України. Всі вони наголошували, що росіяни з України і росіяни з РФ – це вже суттєво різні росіяни… Хоча війна на Донбасі і анексія Криму показали що ординці, які були штучно туди переселені з РФ і не встигли адаптуватися до України, є такими ж типовими варварами, як і їхні ординські предки.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com