«Віє трупами»: Відомий американський музикант різко висловився про Путіна. ВІДЕО – Київ Інфо

«Віє трупами»: Відомий американський музикант різко висловився про Путіна. ВІДЕО

Американський рок-музикант Генрі Роллінз вважає, що президент Росії Володимир Путін — злочинець, і він повинен сидіти в тюрмі, пише УКРОП із посиланням на Патріоти України.

Про це він розповів в програмі JRE MMA Show відомому спортивному ведучому Джо Рогань, підкресливши, що від російського гаранта «віє трупами», а сам він є підступним маніпулятором, передають  іноземні ЗМІ.

«Путін реально є злом. Він лякає, від нього віє трупами. Один з самих страшних людей на планеті. Він може використовувати насильство і з успіхом робить це. Анна Політковська, одна з найбільших журналісток нашого часу, критикувала Путіна і була вбита. Таким, як він взагалі не можна довіряти. Путін — це злочинець. Він повинен бути в тюрмі на мільйони, мільярди років. А він у нас справжній лідер. Дуже підступна людина. Колишній КГБешник. Колишніх КГБешників не буває, вони КГБшники до кінця життя. І він чудовий маніпулятор. Як же з ним можна спілкуватися, якщо він справжня акула?» — підкреслив музикант.

Також рокер згадав про непрвабливі російські реалії. «Я б не хотів, щоб Америка була як Росія. Економіка в руїнах, а взимку деяким доводиться просто виживати», — зазначив він.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook