Військово-політичне керівництво має припинити сіяти паніку, – Дмитро Ярош | Київ.Info

Військово-політичне керівництво має припинити сіяти паніку, – Дмитро Ярош

Коли Верховний головнокомандувач каже, що ми в цій війні не можемо перемогти, то таких заяв не можна робити в жодному разі. Ми можемо, хочемо і переможемо в цій війні – це головна настанова, яка має бути!

Про це заявив народний депутат України, Головний командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош у ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

«На мій погляд, бойовий дух тих частин і підрозділів ЗСУ, які розташовані по лінії фронту, більшою мірою залежить від командирів. Якщо командир має авторитет в своєму підрозділі, якщо він ставить правильні завдання та мотивує особовий склад, то в тому підрозділі або частині все нормально», – зазначив Дмитро Ярош.

Безумовно, додає головнокомандувач УДА, будь-яка окопна війна, в будь-якій країні світу, це завжди певна деморалізація, адже немає просування війська вперед.

«Нормальний командир може знаходити різні завдання для своїх військових. Наприклад, провести диверсійну операцію або ж розвідувальний рейд, не порушуючи мирних угод. Тобто, можна по-різному задіювати особовий склад, коли командир має клепку. Якщо ж її немає, то починається п’янство, небойові втрати і тому подібне», – констатує Ярош.

Загалом, підкреслює представник добровольчої армії, найбільша проблема в тому, що військово-політичне керівництво держави не має впевненості в перемозі.

«Коли Верховний головнокомандувач каже, що ми в цій війні не можемо перемогти, то це все доходить і до рядового бійця. Тому таких заяв не можна робити в жодному разі, і це абсолютно неправильно.

Ми можемо, хочемо і переможемо в цій війні – це головна настанова, яка має бути! У який спосіб і коли – це вже питання тактики та стратегії. Тому військово-політичному керівництву потрібно зробити висновки, і не поширювати панічні настрої як серед військових, так і загалом у суспільстві», – наголосив Дмитро Ярош.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com