Військовим ОСС обіцяють понад 20 тис грн в місяць – Київ Інфо

Військовим ОСС обіцяють понад 20 тис грн в місяць

Із 1 січня 2019–го зросте грошове забезпечення  військовослужбовців ЗС України.

Про це на свої сторінці в соцмережах 29 грудня повідомив міністр оборони України Степан Полторак.  

«Учора підписав наказ, відповідно до якого, з 1 січня 2019 року підвищується грошове забезпечення військовослужбовців ЗС України, – зазначив. – Це суттєво поліпшує соціальні стандарти життя українських військових. Командир бригади, який раніше отримував 17 — 18 тисяч гривень, відтепер отримуватиме майже 26 тисяч. Командир батальйону, замість 14 отримуватиме 19 – 23 тисячі, а грошове забезпечення командира роти становитиме 16 тисяч гривень, а не 12, які йому нараховують наразі. Військовослужбовці військової служби за контрактом отримуватимуть більше 10 тисяч гривень, а мінімальне грошове забезпечення військових, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, становитиме понад 20 тисяч гривень».

Одразу під постом посипались коментарі. Чимало позитивних, проте пишуть й обурені. 

Антон Конфєткін: “Ще б було не погано, підписати розгляд пенсії інвалідів війни, які отримали поранення в 2014 році, тому, що не співпадає пенсія між інвалідами одної і тої ж групи та займаю посади у в/ч, єдина різниця – рік поранення та грошове забезпечення, а здоров’я у всих не в кращому стані!”

Андрій Бачурський: “Я зараз з сміху здохну. Полковника по сім, по вісім тисяч підняли. Рядовим і сертжантам аж на тисячу гривень”.

Alex Bubir: “Чув від когось перед виборами про 1000 гривень в день і про мільйонну страховку. Не пройшло і 5 років і слава богу дійшло. Але не сходяться обіцянки. Брешуть? Тут пенсіонерам підняли аж на 5-10 гривень пенсії ,вони оговтатись не можуть від такої щедрості”.

Олександр Малик: “США. Рядовий за рік 71000$”
А що думаєте ви?

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook