Віктор Чумак: Не йти на вибори ­– найкращий вихід для Президента | Київ.Info

Віктор Чумак: Не йти на вибори ­– найкращий вихід для Президента

Я думаю, що сьогодні це буде найкращий вихід для Президента – взагалі не йти на вибори.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Віктор Чумак.

Коментуючи питання майбутніх виборів, гість програми зазначив, що сьогодні в Україні є п’ять так званих кластерів, які висуватимуть своїх кандидатів на вибори президента.

«Ці кластери дуже відрізняються і перетікання між ними є незначним. От перший кластер – влада. Там є Порошенко. Він один і я не вірю, що там з’явиться Гройсман, або ж Луценко. Але, якщо Порошенко не відмовиться взагалі йти на вибори. Та я думаю, що сьогодні це буде найкращий вихід для Президента», – заявив гість програми.

З слів Чумака, другий кластер, який висуватиме свого кандидата на вибори президента ­– ліві, або так звані «патроналісти».

«Це люди, які очікують, що держава їм багато чого дасть. Третій кластер – так звані праві. Там сьогодні є як мінімум чотири кандидати. Найбільш яскравим тут є Тягнибок. Наступний кластер – проросійський. Сюди відносяться всі залишки «Опозиційного блоку». Це так зване проросійське електоральне поле.

А от до п’ятого кластеру належить найцікавіша електоральна група. Це націонал-демократи, ліберал-демократи і розчаровані. Ця група найбільша в країні. Але в цій групі і найбільше кандидатів, їх може бути аж до десяти. І тут є одне дуже важливе питання: чи вистачить цій групі розуму висунути одного кандидата? От і хто із цієї групи буде одним об’єднуючим кандидатом, той і переможе», – вважає народний обранець.

Віктор Чумак додає, що сама влада на виборах претендує на мінімальну підтримку.

«Вона претендує на «ядерний електорат». Більше ніхто не буде голосувати за владу. Це якщо не буде серйозних зрушень. Але у зрушення я вже не вірю. Адже Мальдіви, Сейшели та офшори поховали ці зрушення», – зазначив гість програми.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com