Віктор Галасюк заявив про приховане рішення уряду щодо ще одного підвищення ціни на газ – Київ Інфо

Віктор Галасюк заявив про приховане рішення уряду щодо ще одного підвищення ціни на газ

Внаслідок секретних перемовин уряду з МВФ на закритому засіданні була прийнята постанова. Там закладено, що з весни наступного року ціни на газ додатково підвищаться ще на 15%.

Про це в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від «Радикальної партії Ляшка» Віктор Галасюк.

«В результаті секретних перемовин уряду з МВФ на закритому засіданні була прийнята постанова. Там записане не лише підняття тарифів на чверть з наступного тижня. Там також закладено, що з весни наступного року ціни на газ додатково підвищаться ще на 15%»,– заявив народний депутат.

Віктор Галасюк певен – таке рішення вже прийнято.

«Вони вже прийняли це рішення. Український народ про це офіційно дізнається, як тільки ця постанова буде надрукована. Вони досі її ховають. Тобто відбудеться поступовий перехід на європейську ціну. Ту саму «драконівську ціну», яку сьогодні має українська промисловість. Але єдина різниця – інші країни, в яких ціна газу навіть нижча, ніж в Україні, свого газу не добувають», – зауважив Галасюк.

А от Україна, підкреслив нардеп, сьогодні видобуває власний газ. Тому, за словами Галасюка, потрійне підвищення ціни газу для населення України – це грабіж і мародерство.

«Буде потрійне підвищення ціни на газ. Наступний крок – це повне приведення до так званого імпортного паритету. Повториться ця «драконівська картинка», яка існує з промисловістю. Але ми не дозволимо це зробити. Ми будемо виходити на страйки, ми змусимо уряд переглянути ці ціни», – акцентував нардеп-радикал Галасюк.

Як повідомлялось, Кабмін підняв ціну газу для населення на 23%. За словами Володимира Гройсмана, влада була змушена піти на такий крок, щоб отримати черговий транш від МВФ. Мовляв, без цього Україна не уникне дефолту, а тому змушена була виконати умови фонду й підвищити ціну на газ.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook