ВІТАННЯ У ФОРМІ КОЛЯДКИ ЗАПИСАЛИ БІЙЦЯМ НА ПЕРЕДОВІЙ ДІТИ ТА ДРУЖИНИ ЗАХИСНИКІВ – Київ Інфо

ВІТАННЯ У ФОРМІ КОЛЯДКИ ЗАПИСАЛИ БІЙЦЯМ НА ПЕРЕДОВІЙ ДІТИ ТА ДРУЖИНИ ЗАХИСНИКІВ

Відеопривітання знімали у філармонії, допомагали родинам армійців професійні виконавці.

“Колядочку на передову” заспівали діти та дружини військовослужбовців. Йдеться як про тих, хто чекає на повернення чоловіка та батька із фронту, так і про тих, хто так і не дочекався. Відео з привітанням поширять у медіа, щоб підтримати захисників, які оберігають спокій країни. Колядку слухали і кореспонденти “5 каналу”.

Леся Сілко із 5-річною Кариною вирішили взяти участь в акції і заспівати колядку, щоб підтримати військових. Жінка зі сльозами на очах згадує свого чоловіка, який загинув на Донбасі на початку бойових дій.

Прийшли підтримати хлопців. В 2014 році під Донецьким аеропортом, селище Піски, був мінометний обстріл, він там загинув. Карині ще не було рочку, була маленька зовсім”, – пригадує дружина загиблого військовослужбовця.

9-річна Люда Голішевська – дочка учасника бойових дій на Донбасі. Напередодні свят мріє, щоб вся родина була разом і щаслива. Дівчина написала листа військовим.

“Лист для учасників АТО: Любі наші захисники, я хочу побажати вам щастя, здоров’я, успіхів, перемог. А ще я хочу, щоб кожен, хто захищає Україну, на Новий рік змогли відсвяткувати його зі своїми рідними”, – ділиться дочка бійця.

“Наш тато також приймав участь в АТО і Слава Богу зараз він вже вдома. Ну, підтримувала постійно спілкуванням з чоловіком. Та дружина це одне, а коли дитина дзвонить, і “Таточко, повертайся швидше, повертайся, ми за тобою дуже скучили, ми тебе дуже любимо…”, – додає дружина військовослужбовця Катерина Голішевська.

Відеопривітання знімали у Житомирській філармонії. Допомагали родинам військовослужбовців професійні виконавці.

“Хочемо, щоб вони знали, що їх підтримують, що вони воюють саме за цих діточок, які їм зараз хочуть передати свої вітання”, – зазначив співорганізатор акції Василь Піддубний.

Організатори акції просять журналістів підтримати акцію і поширити вітання для захисників.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook