Влада Києва просить уряд дозволити молодшим класам навчатися очно під час локдауну | Київ.Info

Влада Києва просить уряд дозволити молодшим класам навчатися очно під час локдауну

За словами мера столиці, дистанційне навчання учнів молодших класів є неефективним

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до уряду з проханням дозволити учням молодших класів відновити навчання в школах. Про це Кличко повідомив під час брифінгу.

“Столичні школи після канікул розпочали дистанційне навчання. Хочу повідомити, що я звернувся до Міністерства освіти і до уряду з тим, щоб відновити навчання в молодшій школі, щоб учні 1-4 класів могли відвідувати школу. Бо якщо у нас працюють дитсадки, то було би логічно, щоб працювала і молодша школа”, – зазначив мер.

За словами Кличка, дистанційне навчання для учнів молодших класів є неефективним.

Також міський голова розповів, що дитячі садки в Києві працюють під час локдауну у звичайному режимі. На карантин не закрито жоден із садків. Тимчасово закрито 57 груп у 53 дитячих садках. Наповнюваність дітей у садочках – майже 50%.

Раніше глава Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що діти до 10 років повинні почати ходити до школи, оскільки вони не є рушійною силою епідпроцесу і хворіють дуже мало.

Нагадаємо, в Україні на сьогодні діє локдаун, який уряд запровадив з 8 по 24 січня 2021 року. З огляду на посилення карантину, школярі після закінчення зимових канікул перейшли на дистанційну форму навчання. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com