Влада столиці вводить авансовий платіж за опалення - Київ.Info

Влада столиці вводить авансовий платіж за опалення

У мерії Києва повідомляють, що в столиці з липня запроваджується добровільний авансовий платіж за опалення в розмірі 10 гривень за квадратний метр. У КМДА пояснили, що таке рішення покликане убезпечити від ризику суттєвого фінансового навантаження на споживачів вже найближчої зими через ріст вартості тепла і гарячої води у платіжках.

У КМДА нагадують, що тарифи ростуть через скасування в травні дії положення про ПСО – спеціального зобов’язання купівлі природного газу для теплопостачальних підприємств, які покладалися на «Нафтогаз», враховуючи соціальну функцію ТКЕ у процесі надання послуг споживачам. Тепер теплопостачальні компанії купують паливо за ринковими цінами, які різко підвищилися порівняно з минулим роком. «Нафтогаз» пропонує граничну ціну на довгий час, проте й вона вища за ту, яку закладено в тариф.

У мерії додають, що у зв’язку з цим восени у Києві та інших містах очікується зростання тарифів на гарячу воду та опалення на 30-40%.

У «Київтеплоенерго» уточнили щодо третього платежу – це буде окремий рядок із авансовим платежем за опалення у платіжках. За червень – кияни його одержать уже в липні. Він буде на добровільній основі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com