Владу з 1 січня очікує новий виклик: Рева застеріг, що перерахунку пенсій військовим пенсіонерам не буде | Київ.Info

Владу з 1 січня очікує новий виклик: Рева застеріг, що перерахунку пенсій військовим пенсіонерам не буде

Бо завершилася дія відповідних постанов, пояснив колишній міністр

З нового року пенсії військовим пенсіонерам перераховувати не будуть, оскільки закінчилася дія відповідних постанов. Проте влада не робить жодного кроку для того, щоб забезпечити автоматичний перерахунок виплат військовим пенсіонерам.

Про це в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK заявив колишній міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Гість студії застеріг, що владу з 1 січня очікує новий виклик.

“У них з 1 січня виникне проблема. Яка? Закінчилася дія наших постанов про перерахунок пенсій військовослужбовцям. І от у березні почнеться перерахунок пенсій громадянам, а військовим – ні! І ви думаєте, хтось про це говорить? Військові говорять… Ухваліть закон, той, який нам не вдалося ухвалити, бо спротив чинило вище керівництво силових органів, крім СБУ. СБУ була “за”. Ухваліть його, дайте можливість автоматичного перерахунку пенсій військовим для того, щоб вони увесь час зростали. Але цього немає у програмі, там жодного кроку немає для того, щоб військовим змінити і підвищити пенсії. Я вам хочу сказати, що вони – неадекватні, вони не розуміють, які сьогодні їх чекають виклики”, – наголосив Андрій Рева.

Як повідомляли, на засіданні 9 вересня Кабінет міністрів України затвердив план пріоритетних дій уряду на 2020 рік. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади доручено забезпечити виконання плану дій в межах видатків, передбачених у державному бюджеті на 2020 рік, та у двотижневий термін розробити деталізовані плани заходів.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні збільшать доплати лікарям в середньому на 3 тис. грн.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com