Власник павільйону «Квіти України» не погодився з київською владою та пішов до суду – Київ Інфо

Власник павільйону «Квіти України» не погодився з київською владою та пішов до суду

Власник павільйону «Квіти України» у Києві, збереження якого раніше домоглися активісти, вимагає в Окружного адмінсуду столиці скасувати припис Мінкульту про припинення проведення будівельних робіт.

Про це повідомила пресслужба ОАСК.

Припис вимагають визнати протиправним. Позивачем є ПАТ «Квіти України», відповідачем – Міністерство культури та інформаційної політики України, третьою особою – Департамент охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Йдеться про припис, винесений Мінкультом у липні 2021 року про припинення проведення будівельних робіт.

Наразі суд вирішує, чи відкривати провадження за цим адмінпозовом.

Нагадаємо, колишній магазин «Квіти України» хотіли перетворити на торгово-офісний центр у стилі 2000-х років. Новий фасад мав нависати над дорогою і зруйнував би історичний ансамбль вулиці Січових Стрільців, кажуть активісти. Забудовник почав зносити павільйон.

Але активісти домоглися того, що 13 липня Шевченківський райсуд Києва наклав арешт на будівлю «Квіти України». Тоді забудовнику тимчасово заборонили проводити будівельні та демонтажні роботи на об’єкті.

Згодом у Київській міській державній адміністрації заявили, що ця будівля отримала статус щойно виявленого об’єкта культурної спадщини. А Мінкульт вніс будівлю до реєстру державних пам’яток. Тепер її не можна зруйнувати чи перебудувати.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com