Vodafone звинуватили в крадіжці грошей з рахунку: “Один хр*н не помітиш зайві 14 грн” | Київ.Info

Vodafone звинуватили в крадіжці грошей з рахунку: “Один хр*н не помітиш зайві 14 грн”

Українці в соціальній мережі Twitter заговорили про “подарунки” з боку операторів мобільного зв’язку.

Один з користувачів розповів, що з ним сталася дивна річ, адже на його Lifecell-картку прийшло смс-привітання про десятиріччя з подарунком у 300 гривень на рахунок. Через годину смс про зарахування 200 гривень прийшло вже на Київстар, номер якого у нього зберігся ще з 2003 року.

Але ось Користувач оператора мобільного зв’язку Vodafone зазначив, що у нього кошти навпаки “крали” перед поповненням рахунку. “Типу один хр * н не помітиш зайві 14 грн. Двічі звертався в техпідтримку, гроші повертають з виглядом”, – додав він і прикріпив фотографію Михайла Галустяна в образі.

Повідомлення українців не залишилися без відповіді з боку Vodafone. “Євген, вітаємо! Плата завжди списується за послуги, якими користувалися або самостійно включили. Будь-яке зняття ми завжди можемо перевірити ще раз і оператор, буває, повертає гроші за лояльністю компанії, оскільки ми дуже цінуємо і любимо наших клієнтів”, — відповів представник мобільного оператора.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com