Воєнний стан у 2014-му не ввели, щоб провести вибори – Турчинов | Київ.Info

Воєнний стан у 2014-му не ввели, щоб провести вибори – Турчинов

Політичні лідери зробили ставку на проведення майбутніх виборів президента.

Секретар Ради Нацбезпеки та оборони Олександр Турчинов не вводив воєнний стан в Україні в 2014 році через необхідність проводити вибори.

Про це він заявив під час судового засідання у справі Януковича, передає кореспондент UA1.

На запитання, чому Турчинов, виконуючи обов’язки президента України під час агресії Росії в 2014 році не ввів воєнний стан, секретар РНБО зазначив, що мав таке бажання, але його не підтримали політичні лідери.

“Потрібно розділяти поняття “військовий стан” і “оголошення війни”. Україна на той час не була готова до оголошення війни ядерній державі Росії. Натомість Росія була готова до війни. 28 лютого я мав бажання ввести воєнний стан, зібрав політичних лідерів, але ніхто з присутніх на тому зібранні не підтримав цю пропозицію. Я їх розумію, бо тоді потрібно було проводити вибори і обирати президента”, – зазначив Турчинов.

Нагадаємо, напередодні заступник Турчинова генерал Михайло Коваль теж зазначав, що активні військові дії в Криму не проводились через необхідність підготовки до виборів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com