Волкер озвучив план відновлення територіальної цілісності України | Київ.Info

Волкер озвучив план відновлення територіальної цілісності України

Kурт Волкер, спеціальний представник Державного департаменту США в Україні, наголосив, що на території анексованого Криму склалася аналогічна ситуація, як на окупованих землях Донбасу. Єдиною відмінністю є наявність бойових дій на території ОРДЛО.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Реал”.

Дипломат закликав країни Західного світу та США припинити політичні візити до Криму, торгові та бізнес-контакти з територією півострова. Для посилення санкцій проти Росії необхідно обєднати зусилля. У відповідь на такі заяви Волкера російські пропагандисти звинуватили його у коаліції з українськими радикалами. Член комітету Ради Федерації з міжнародних справ від окупованого Росією Криму Сергій Цеков на пропагандистських каналах заявив, що Курт Волкер не може грати роль посередника для врегулювання українсько-російського конфлікту, оскільки начебто не може дати адекватної оцінки подіям у Криму.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, спецпредставник Держдепартаменту США в Україні Курт Волкер здійснив візит до Польщі. Він зустрівся з керівником МЗС Польщі Яцеком Чапутовичем та головою канцелярії польського президента Кшиштофом Щерським. Було обговорено питання регіональної безпеки і можливості врегулювання конфлікту на Сході України.

Додамо, спецпредставник Держдепартаменту США в Україні Курт Волкер наголосив, що Кремль намагається зняти з себе відповідальність за воєнні дії на Донбасі, переклавши її на глав бандитських терористичних формувань.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook