Володимир Парасюк розповів, кому були потрібні убивства на Майдані | Київ.Info

Володимир Парасюк розповів, кому були потрібні убивства на Майдані

Вбивства людей на Майдані були потрібні, мабуть, лише Російській Федерації. А також це було потрібно тим, хто використав це у своїх цілях.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

Ведуча програми запитала у народного депутата, кому, на його думку були вигідні вбивства на Майдані. На що Парасюк відповів:

«Вбивства людей на Майдані були потрібні, мабуть, лише Російській Федерації. І також це було потрібно тим, хто використав це у своїх цілях. А те, що вбивство людей було потрібне нинішній владі, я із сарказмом про це сказав. Звичайно, що вони цього не робили і нікого не розстрілювали. Я думаю, що це була набагато простіша спецоперація, ніж всі собі зараз думають. Це просто був відступ силовиків, інші прикривали їх і тому розстріляли наших хлопців»,– пояснив нардеп.

Разом з тим Володимир Парасюк припустив, що серед тих людей, які стріляли у мітингувальників, справді могли бути спецпризначенці із Росії.

«Але ніяких планів про якісь там невідомі гвинтівки, про якихось там снайперів, я у все це не вірю. Те, що могли бути спецслужби – так. Я ще раз кажу, що коли була активна фаза протистояння, коли люди пішли вперед, почали наступати, силовики почали відступати і прикривати свій відхід. Тим самим були вбиті люди. Все, крапка», – каже Парасюк.

Водночас нардеп наголосив, що він хоче, «аби у в’язницях сиділи всі, хто давав команди на Майдані та всі, хто підносив патрони».

«А чому до сих пір ми не чули ці прізвища? Бо вони досі працюють у правоохоронних органах. І їх прикривають, бо таких людей їм треба. Мені вони не потрібні!», – заявив Володимир Парасюк.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com