Володимир Яворівський про справу Савченко: Еталон патріотизму розтоптаний | Київ.Info

Володимир Яворівський про справу Савченко: Еталон патріотизму розтоптаний

Надія Савченко завдала неймовірно болючого удару по Україні. Вона розмовляла у російському суді українською мовою і це було справді диво. На жаль, еталон патріотизму українців розтоптаний.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України I, II, IV-VII скликань Володимир Яворівський.

«Надія завдала неймовірно болючого удару по Україні. Ми всі вважали, що ось він український патріотизм. Вона виходила у вишитій сорочці, вона розмовляла українською мовою, це було справді диво, ми не мали до цього такого прикладу, який вона була. Якби тоді нам хтось сказав чим це закінчиться цей патріотизм. На жаль, еталон патріотизму українців розтоптаний», – зазначив екс-нардеп.

За його словами, не варто забувати, що Надія Савченко була символом для України, коли вона була за московськими гратами і як вона себе поводила тоді – це була майже ікона.

«Ми знали, що вона запальна, ми знали що вона буде радикальна, знали що вона не піддасться, вона вже це продемонструвала і ми це бачили і воно ніби так відбувалося. Але з’ясувалося, що вона взяла не просто радикалізм на своє озброєння, а кривавий його варіант і такі ігри з державою дуже серйозні», – переконаний Яворівський.

Також пан Яворівський зауважив, що багато людей підтримують Надію Савченко. Парадокс в тому, що завдяки владі вона має сьогодні таку підтримку.

«Я б дуже хотів щоб влада і Порошенко не тішилися цими результатами, що народ так її підтримує, бо нема чим тішитись. Це сигнал владі, подивіться як вас ненавидять люди, що вони підтримують. І підтримка її це ще один завданий удар по владі», – прокоментував гість програми.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com