Вправність українських десантників змінила хід навчань НАТО (ВІДЕО) – Київ Інфо

Вправність українських десантників змінила хід навчань НАТО (ВІДЕО)

Військовослужбовці 95-ї бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сили України своєю військовою майстерністю змінили хід навчань НАТО Saber Junction-2018, які відбуваються у німецькому навчальному центрі Хохенфельс.

Як зазначають у Міноборони, українські десантники “захопили” польовий тактичний оперативний центр розвідувального батальйону умовного противника, через що, керівництво навчання оголосило паузу для коригування плану проведення маневрів.

За словами командира української роти “Фантом” капітана Івана Федоренка, десантники “взяли в полон” командира та офіцерський склад батальйону та “захопили” засоби зв’язку, зброю та штабні документи.

“Останні ми вручили командиру батальйону сил OpFor, у складі яких діємо. Це дані щодо розташування підрозділів нашого супротивника, плани його дій тощо. Володіння нашою стороною такою інформацією однозначно впливає на подальший хід навчання”, – пояснив Федоренко.

Також під час висування до ключового рубежу оборони противника українці виявили групу чеських спецпризначенців. Унаслідок перестрілки диверсанти умовно втратили 6 осіб.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook