Всі докази свідчать про причетність Росії до збиття рейсу MH17 - Київ.Info

Всі докази свідчать про причетність Росії до збиття рейсу MH17

Всі докази свідчать про те, що саме Росія поставила ракети до зенітного комплексу «Бук», з якого в небі над Донбасом у 2014 році був збитий літак рейсу MH17.

Про це розповів журналіст Bellingcat Христо Грозєв.

«Ми бачили так багато взаємно підтверджуючих доказів, що в цілому не існує іншого пояснення, крім факту того, що Росія надала зброю, за допомогою якого був збитий літак і вбиті 298 осіб», – сказав журналіст.

Зазначається, що Грозєв був частиною команди, яка збирала ключову інформацію про катастрофу Boeing 777, в результаті чого загинули майже 300 осіб.

Журналіст-розслідувач зазначив, що якби Росія хотіла встановити правду, вона б просто співпрацювала зі слідством тією мірою, якою її про це просили, але вона, наприклад, відмовила у допиті військовослужбовців 53-ої бригади.

“РФ зберігає мовчання з цього приводу і не надає такий доступ. Росія продовжує стверджувати, що виключена з розслідування, їй не дають можливості внести до нього свій внесок, але водночас вона не виконує такі запити про надання даних”, – резюмував Грозєв.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com