Вулиці Києва почали готувати до новорічної казки: де запалають вогники, і хто за це заплатить | Київ.Info

Вулиці Києва почали готувати до новорічної казки: де запалають вогники, і хто за це заплатить

Київські комунальники приступили до розвішування новорічних ілюмінацій.

У Києві почали встановлювати новорічні ілюмінації – це і гірлянди, і спеціальний декор, якими прикрасять вулиці української столиці. Про це повідомили в прес-службі підприємства “Київміськсвітло”. Там зазначили, що комунальники вже повним ходом приступили до монтажу прикрас.

Повідомляється, що тільки для ілюмінації на Хрещатику знадобиться понад 3 тисячі метрів різнокольорових гірлянд. Ними прикрашають дерева і фасади адміністративних будівель, серед яких Консерваторія, будівля КМДА, Національна Філармонія та інші. А ось на вулиці Богдана Хмельницького з’явиться ілюмінація на тросових розтяжках, її змонтують над проїжджою частиною, її основу становитимуть гірлянди і кулі. Вже відомо, що Майдан Незалежності прикрасять гірляндами, а Європейська площа отримає незвичайні листки, які світяться, над дорогою, а дерева будуть прикрашені “падаючим льодом”, всякими фігурками і світяться кульками.

На все це вже виділили близько двох мільйонів гривень з бюджету міста. Новорічна ілюмінація прикрасить столицю в період з 19 грудня 2019 року до 20 січня 2020 року.

 

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook