Вибори глави ПриватБанку залишилися заблокованими: суд досі не ухвалив рішення - Київ.Info

Вибори глави ПриватБанку залишилися заблокованими: суд досі не ухвалив рішення

Через самовідвід суддів Північний апеляційний суд досі не призначив розгляду апеляції ПриватБанку на рішення Господарського суду Києва про забезпечення позову, яким банку і Кабміну заборонено обрання і призначення глави правління банку.

Зазначили, що проведення конкурсного відбору топменеджменту держбанків є обов’язковою умовою функціонування системи корпоративного управління.

“4 березня 2021 року за результатами автоматизованого розподілу було визначено початкову колегію суддів для розгляду справи, проте вже 9 березня колегія задовольнила самовідвід. Згідно з постановою Північного апеляційного суду від 9 березня 2021-го, підставою для самовідводу стало неврахування спеціалізації суддів під час автоматичного розподілу цієї справи. Між тим оскаржувана постанова, якою заблоковано можливість здійснення конкурсного відбору глави правління державного банку, залишається чинною, незважаючи на відсутність фактичних підстав і правового обґрунтування”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, ПриватБанк сподівається на найшвидший початок розгляду апеляції новим складом судової колегії, яку буде визначено за результатами повторного розподілу. Затягування розгляду справи є фактором дестабілізації роботи найбільшого державного банку.

В лютому Господарський суд Києва відмовив профспілці ПриватБанку в спробі зірвати закритий конкурс на посаду нового глави правління банку. Позовні вимоги профспілки були ідентичними: заборонити ПриватБанку проводити закритий конкурс на заміщення посади глави правління банку.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com