«Вигонимо Авакова»: під МВС влаштували святкову вечірку – Київ Інфо

«Вигонимо Авакова»: під МВС влаштували святкову вечірку

Після відставки Арсена Авакова під будівлею Міністерства внутрішніх справ на вулиці Богомольця в Києві влаштували “святковий загальнонаціональний ультрапозитивний рейв”.

Як сповіщалося, 13 липня міністр-рекордсмен Арсен Аваков подав заяву про відставку з посади очільника міністерства внутрішніх справ. 15 липня Верховна Рада 291 голосом підтримала відставку.

Активісти переконані, що Аваков має бути також притягнутий до кримінальної відповідальності. Крім цього, вони вважають, що наступник міністра має розпочати свою діяльність з реформування правоохоронної системи, зокрема, її зачищення від осіб, пов’язаних з колишнім міністром (згадуються заступники, керівництво Нацполіції тощо).

“Нарешті чорта прибрали з посади міністра. Наступним кроком має стати відкриття низки кримінальних справ проти нього, а згодом — тюрма. Але сьогодні ми святкуємо та проводжаємо Авакова подалі від Міністерства внутрішніх справ та будь-яких державних справ загалом”, — йдеться в анонсі заходу.

Напередодні вечірки поліція перекривала дорогу до МВС, до місця проведення заходу було стягнуто чимало правоохоронців.

На заході лунала гучна музика. Присутні — близько 200 осіб — танцювали, палили фаєри, запускали феєрверки.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com