“Вже завтра Москаль повинен бути звільнений”: У команді Порошенка розгорівся великий скандал | Київ.Info

“Вже завтра Москаль повинен бути звільнений”: У команді Порошенка розгорівся великий скандал

Звільнити голову Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля повинні “завтра”, якщо в Кабміні і в Адміністрації України “є чоловіки”, зазначив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

Геннадія Москаля потрібно звільнити з посади голови Закарпатської обласної державної адміністрації. Про це в Facebook заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Георгій Тука.

«Якщо в Адміністрації Президента і в Кабінеті Міністрів є чоловіки, то завтра Москаль повинен бути звільнений!» – написав він. Слово «чоловіки» він написав з великої літери.

Нагадаємо, Закарпатський губернатор Геннадій Москаль назвав в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун «еб * нутой». Він так висловився через її слова про те, що вакцини від кору, які передала Угорщина Закарпаттю є контрабандою і до сих пір не використовуються.

«На митниці все розмитнено, ну вона, ця жорстко еб * нутая, вибачте мене», – сказав Москаль.

«Може ще якийсь лікар поставить їй діагноз. Я поставив їй людський діагноз. Ну скільки ми можемо дебілів терпіти в уряді? », – обурено додав губернатор.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com