Як їздитиме транспорт у Києві на новорічні свята | Київ.Info

Як їздитиме транспорт у Києві на новорічні свята

У Києві громадський транспорт працюватиме на три години довше в новорічну та різдвяну ночі 1 січня та 7 січня 2018 року.

Також у новорічну ніч фунікулер працюватиме цілодобово, повідомила прес-служба КМДА.

У роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, які прямують через місце проведення культурно-мистецького проекту “Неорік на Софії”, будуть внесені зміни.

З 29 листопада по 31 січня буде обмежено рух транспортних засобів, крім міського наземного пасажирського транспорту, який працює в звичайному режимі, уздовж Володимирського проїзду – від будинку № 23 на вул. Софіївській до Михайлівської площі та на вул. Володимирській – від Рильського провулка до Володимирського проїзду.

З 29 листопада по 31 січня заборонять рух усіх видів транспортних засобів уздовж Володимирського проїзду – від вул. Мала Житомирська до Михайлівської площі.

19 грудня з 16:00 до 21:00, з 20:00 31 грудня до 03:00 1 січня, 1 січня з 14:00 до 21:00, 7 січня з 12:00 до 15:00 заборонять рух всіх видів транспортних засобів уздовж Володимирського проїзду, від вул. Софійської до Михайлівської площі, а також на вул. Володимирській на ділянці від вул. Рильського до Володимирського проїзду.

“На час проведення новорічних та різдвяних заходів у столиці з 2 грудня 2017 до 31 січня 2018 року на вул. Хрещатик щосуботи, щонеділі, в святкові та неробочі дні буде дозволено рух транспортних засобів”, – йдеться в повідомленні КМДА.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook