Як обрати котеджне містечко – Київ Інфо

Як обрати котеджне містечко

Життя за містом набуває все більшої популярності й на ринку з’являється все більше пропозицій житла у котеджних містечках. Дуже важливо уважно підійти до вибору як самого будинку, так і містечка, в якому він знаходиться. Розповімо детальніше, як правильно обрати котеджне містечко для комфортного життя.

Вже понад 30 років будівництвом котеджів в Україні займається компанія ZV Development. Детальніше дізнайтесь про історію компанії в інтерв’ю Сергія Самусєва за посиланням.

Обрати район

Важливо, щоб поблизу містечка не було сміттєзвалищ, промислових підприємств та заводів. Також негативний фактор для екології — місцезнаходження поблизу автомагістралі або швидкісної траси.

З іншого боку, важливо, щоб до котеджного містечка вели якісні нові або відремонтовані дороги або, щонайменше, це було зазначено в проекті. Велика кількість старих містечок не мають зручних доріг і при будь-яких змінах погоди шлях перетворюється на непрохідну ділянку.

Ще пара вагомих факторів — віддаленість від міста та те, наскільки збережені природні умови навколо містечка. Ліс, парк чи зелені насадження забезпечуватимуть жителів чистим повітрям.

Ознайомитись з умовами проживання

Якщо містечко ще будується, перегляньте проект містечка — це допоможе дізнатись, які об’єкти інфраструктури тут будуть в майбутньому. В існуючому містечку все значно простіше — огляньте його детально, щоб оцінити такі фактори:

  • кількість будинків та щільність забудови;
  • наявність обслуговуючої компанії;
  • наявність інженерних комунікацій.

Оглядати містечко вживу краще взимку або в міжсезоння — погана погода зробить явними можливі недоліки будівництва, каналізації, проблеми з комунікацією, покрівлею чи опаленням. Холодна пора року — найгірший період, що може статись з будинком та вулицями, тож, якщо недоліків не було виявлено — можна сміливо оформлювати договір купівлі.

Оцінити стан інженерних комунікацій

Огляньте, як було проведено електрику, де встановлено трансформаторну 

будку, де проходить зовнішня лінія електропередач, чи є обліково-розподільні щитки. Якщо є можливість — поцікавтесь у місцевих мешканців, чи спостерігаються там відключення світла або води і, якщо так — наскільки часто.

Якщо в містечку проведено централізоване водопостачання, оцініть його стан. По можливості — здайте зразок води на аналіз до лабораторії, щоб одразу оцінити її безпечність та мінеральний склад і, у разі необхідності, прорахуйте вартість встановлення фільтрів води.

І, наостанок — перед купівлею проведіть експертизу документів на котедж та ділянку, щоб впевнитись, що девелоперська компанія має всі необхідні дозволи та ліцензії. Сподіваємось, наші поради допоможуть обрати якісне та надійне житло на довгі роки!

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com