Як отримати паспорт або соцдопомогу без тонни довідок і сивого волосся: українцям полегшать життя новим законом - Київ.Info

Як отримати паспорт або соцдопомогу без тонни довідок і сивого волосся: українцям полегшать життя новим законом

Новий закон” про адміністративну процедуру ” допоможе забути про свавілля чиновників і отримувати швидкі і якісні послуги. Про це розповіли на офіційному порталі Міністерства юстиції України.

Часто між державою і громадянами стоїть стіна нерозуміння. Це призводить до купи документів, витраченого часу і нервів. Надання послуг регулюється окремими документами в кожній державній установі.

Закон “Про адміністративну процедуру” пропонує створення чітких єдиних правил. Вони дозволять громадянам і бізнесу отримувати державні послуги і вирішувати спірні питання.

Після прийняття закону у простих українців з’явиться право бути вислуханим і без них ніяке рішення прийматися не буде. Орган влади мотивуватиме своє рішення, а також з’явиться ефективне досудове опротестування.

Рішення не вступить в силу, поки громадянин не дізнається про нього. Почнуть працювати зрозумілі та уніфіковані правила.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com