Як підтвердити пільговий стаж - Київ.Info

Як підтвердити пільговий стаж

Пільговий стаж підтверджується довідкою підприємства про роботу в шкідливих умовах протягом повного робочого дня (якщо підприємство ліквідоване — відповідними комісіями при головних управліннях Пенсійного фонду).

Про це пише Пенсійний кур’єр.

Приклад. Чоловік має пільговий стаж для виходу на пенсію (електрогазозварювальник), але не має атестації робочого місця. Чи може він вийти на пенсію в 55 років?

Пільгова робота після 21.08.1992 має бути додатково підтверджена результатами атестації робочого місця. Якщо ж атестація не проводилася, пільговий стаж буде враховано до 21.08.1992, а після — ні.

Для призначення пільгової пенсії за Списком № 2 у 55-річному віці чоловікові потрібно мати 12 років 6 місяців пільгового стажу та відповідного страхового стажу (від 25 до 30 років — залежно від дати настання пільгового пенсійного віку).

Для визначення права на пільгову пенсію треба звернутися до органу Пенсійного фонду з відповідними документами (трудовою книжкою, пільговими довідками тощо).

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com