Як вибрати курси для дітей для вивчення англійської у Києві? – Київ Інфо

Як вибрати курси для дітей для вивчення англійської у Києві?

Курси англійської для дітей в Києві та області. Як знайти і на що слід звернути увагу? У Вашій родині постало питання пошуку вивчення англійської мови? Для Вас важлива методика та місце розташування школи?

Але як вивчити англійську мову, щоб дитина була зацікавлена і ви отримали високий результат і знання розмовної мови. У міжнародній мережі Англійська Хелен Дорон вивчають вчать англійську як рідну мову.

Міжнародна мережа навчальних центрів Англійська Хелен Дорон запрошує дітей від 3 місяців до 19 років вчити англійську за авторською методикою поруч з домом – понад 35 шкіл в кожному районі міста Києва та області. Перелік центрів та опис методики Ви знайдете за цим посиланням: https://helendoron.ua/kyiv/.

Ви зможете обрати центр поруч з домом, адже школи знаходяться в усіх районах міста Києва та області: Голосіївський, Дарницький (Осокорки, Позняки), Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський, Бориспіль, Бровари, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Святопетрівське.

Вивчення англійської через гру

Методика Англійська Хелен Дорон використовує рухливі ігри, музику, а також різноманітні види творчої діяльності. Мета – максимально розвинути прагнення діточок до пізнання нового та вивчення іноземних мов. Під час одного заняття викладач англійської проводить від 15 до 25 різних видів занять. Вони націлені на увагу, логіку, аудіювання, командні завдання і ще багато іншого.

Компанія пропонує своїм студентам:

  • Вивчення англійської за  авторською методикою, яка має успішний досвід роботи вже понад 35 років в 40 країнах світу.
  • Унікальні мобільні додатки, які допомагають дітям вивчити англійську мову легко і весело: інтерактивний словник, інформаційно-пізнавальний портал, власна радіостанція, додаток для розвитку навиків читання та безліч інших цікавих застосунків. 
  • Сертифіковані викладачі, які щороку проходять міжнародне навчання та удосконалюють свої знання
  • Навчальні матеріали доповнюють кожний курс англійської, мають чітку структуру та відповідають всім вимогам сучасної освіти.
  • Безліч цікавих активностей, ігор та завдань. Кожні 5 хвилин на занятті на дітей чекає щось нове. Англійська мова для дітей ще ніколи не була такою веселою.

Вже 3 000 000 дітей у 40 країнах світу вивчили англійську як другу рідну мову в навчальних центрах Helen Doron English, здобуваючи корисні навички для успішного життя в сучасному світі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook