Як замовити вантажне таксі в Києві за вигідною ціною? Корисні поради | Київ.Info

Як замовити вантажне таксі в Києві за вигідною ціною

Послуги на вантажне таксі у Києві, транспортування різних вантажів можуть знадобитися кожному – і приватним клієнтам, і компаніям. Можливо, ви купили нові меблі або побутову техніку, почали довгоочікуваний ремонт і потрібно привезти будматеріали. У подібних ситуаціях найкраще скористатися послугами транспортних компаній.

Вантажні перевезення в Києві – у професіоналів надійніше і вигідніше

Доставка вантажів – затребувана і актуальна послуга і для бізнесу. Не завжди вигідно тримати власний автопарк, якщо, наприклад, вантажні перевезення 20 тонн або навіть менш габаритні, трапляються не так часто. Значно простіше і вигідніше замовити послуги у перевізника, який професійно займається доставкою вантажів по місту, області та країні.

Різнопланова спрямованість послуг перевізника: квартирний або офісний переїзд з вантажниками, збірні доставки, великогабаритні вантажні перевезення 20 тонн, послуги вантажників в Києві – показник високого рівня компанії.

Чітке розмежування обов’язків – переконливий доказ того, що кожен працівник чітко знає свою справу: хто водить машину, ремонтує транспорт, супроводжує і охороняє вантаж, а хто оформляє необхідні документи для вантажних перевезень.

Скільки коштує вантажне таксі

Щоб здійснити комфортне перевезення невеликої кількості меблів, будматеріалів, особистих речей, знадобиться компактний автомобіль з відмінною маневреністю. Для такого перевезення по Києву краще замовити «Газель» – економічний варіант для переїздів і доставок. Скільки коштує 1 км вантажоперевезення на «Газелі», залежатиме від типу вантажного таксі – суцільнометалева, тентована або відкрита модель.

Як розрахувати вартість вантажного оперевезення?

При розрахунку вартості комерційних доставок слід враховувати комплекс виконуваних робіт:

  • Організація навантаження і розвантаження.
  • Необхідність експедиції товару.
  • Скільки коштують вантажники – погодинно або фіксована оплата праці.
  • Гарантування безпеки вантажів.
  • Безпосередня доставка на основі ціни за кілометр вантажного перевезення по Україні у середньому на ринку.
  • Складання оптимального маршруту, від цього залежить кілометраж, який необхідно подолати.

У розрахунку вартості доставки вантажу також враховується вид автотранспорту – чи це перевезення по Києву 5 тонн чи стандартне транспортування меблів у Києві. Чим більша вантажопідйомність автомобіля, тим дорожча його оренда. Також у розрахунок вартості перевезення вантажів входить тариф по Києву і області, подача вантажівки, мінімальне замовлення (близько 300 грн). Вдалого вам переїзду!

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook