Як заробити на ставках на спорт – Київ Інфо

Як заробити на ставках на спорт

Заробіток на ставках на спорт або беттинг – це ігрова діяльність із залученням реальних грошей, заснована на укладанні парі на результат спортивних подій з букмекерською компанією. Звертаємо вашу увагу, що найкраще грати заради задоволення та додаткового інтересу. Заробити на ставках можливо, але складно – успішних гравців букмекери утискують зменшенням рахунків та зниженнями котирувань, а для регулярних перемог важливо мати величезні знання про тонкощі спортивних дисциплін та ігрові стратегії.

Для оформлення спортивних ставок гравці можуть використовувати будь-які українські або закордонні букмекерські контори, вибір спортивних ставок із лінії для гравців не обмежений. Все, що потрібне бетторам, – на тривалій дистанції показувати стабільний позитивний результат. При цьому в конкретні проміжки часу можлива гра в мінус, але головне, щоб за звітну дистанцію простежувалася плюсова динаміка, яка дає реальний дохід.

Принцип роботи букмекерів

Букмекерські компанії працюють за найпростішою схемою – ви граєте, ми заробляємо. Конторі не має значення, скільки результатів матчів буде вгадано, немає справи до величини виграшних коефіцієнтів та інших параметрів. Букмекер має маржу – комісію, яка і дає прибуток. Працює це так: за будь-якого результату події букмекер залишається в плюсі, оскільки в коефіцієнти закладена маржа. На рівнозначні події компанія не виставляє котирування 2,00-2,00: у цьому випадку найчастіше видно значення 1,85-1,85. Ці 0,15 і дають суттєвий прибуток через масштаб ставок.

Як можна заробити гроші, застосовуючи стратегії у ставках

Стратегії ставок на спорт, згідно зі статистикою, зменшують ризик програшу. Існує два напрями стратегій – фінансові та ігрові. Використовуючи правильні моделі у симбіозі, реально заробляти ставками на довгостроковій основі, оскільки ймовірність програшу на дистанції суттєво знижується. Розкажемо про ці стратегії.

Ігрові стратегії

Ці моделі створені для конкретних видів спорту – наприклад, стратегії для футбольних матчів або для хокею – або є спільними математичними стратегіями, що прийшли з казино. Відповідь на питання про те, як заробити на таких моделях, полягає в суті тактики.

Відмінність цих стратегій – нема потреби шукати вигідні коефіцієнти та вимірювати ймовірність результату. У спорті існують деякі закономірності, які у симбіозі з теорією ймовірностей здатні дати можливість реально заробити на ставках. Імовірність виграшу тут висока, і важливо грати не за максимальними коефіцієнтами, а за шаблонами, ігровими серіями.

Фінансові стратегії

Найвідомішою моделлю цього списку є флет – ця тактика заснована на стабілізації розміру ставок. Ризики мінімальні – гравцеві потрібно визначити суму, яка стане номіналом кожної ставки на певний період гри. Такі фінансові стратегії у професійних прогнозах використовують лише в сукупності з ретельним аналізом, а гравці-початківці можуть поєднувати її з іншою перевіреною моделлю.

Реальний заробіток неможливий, якщо гравець зводитиме всі шанси виграти лише до використання фінансової моделі. Це не безпрограшна стратегія, а лише підведення до правильного управління банком. Сума виграшу, вибір букмекера, мінімальний депозит – все це не має значення у використанні маніменеджменту, оскільки необхідно навчитися планувати кошти, що є в банку. А розподіляти їх допоможуть ігрові стратегії, які знижують ризик програти ставку.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook