Якою буде платіжка за опалення в будинках з лічильниками - Київ.Info

Якою буде платіжка за опалення в будинках з лічильниками

У січні в Києві середньозважений тариф на послугу централізованого опалення в будинках, оснащених будинковими приладами обліку тепла склав 33 грн/кв. м.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв.

У будинках, де проведені енергоефективні заходи, ціна опалення в січні склала в середньому 23 грн / кв.м. Встановлення теплового пункту в будинку, заміна вікон і дверей, утеплення фасаду та інші роботи здатні зменшити теплоспоживання і витрати на комунальні послуги на 40−50%, повідомив також Пантелєєв на засіданні колегії КМДА.

У столиці діє дві муніципальні програми співфінансування, за умовами яких місто оплачує 70% вартості енергоефективних робіт — «70/30» і «Капремонти». Участь в останній можуть взяти всі будинки, в тому числі і ті, де ОСББ або ЖБК не створені.

«Близько 600 будинків провели різні види енергоефективних робіт в рамках програм співфінансування. Ці будинки всього за кілька років заощадили майже 200 млн грн на опаленні та гарячій воді», — повідомив Пантелєєв.

Він також поінформував, що кияни можуть перевірити обсяги споживання тепла у власному будинку за допомогою сайту: teplo.org.ua/.

«На сайті відображена інформація про опалювальну площу будинку, наявність будинкового лічильника, дані про енергоефективні заходи, якщо вони проводилися, і температуру зовнішнього повітря, яка впливає на споживання тепла. Також ресурс дозволяє порівняти вартість тепла в своєму будинку і в схожому. Ми сподіваємося, що teplo.org.ua стане для людей не тільки джерелом інформації про нарахування, а й мотивуватиме до спільних дій заради зменшення енерговитрат і платежів», — сказав заступник голови КМДА.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com