Якщо делегацію РФ повернуть у ПАРЄ, мені немає чого там робити, – Ляшко – Київ Інфо

Якщо делегацію РФ повернуть у ПАРЄ, мені немає чого там робити, – Ляшко

У день голосування за повернення делегації РФ у ПАРЄ Олег Ляшко заявив, що для цього немає жодних підстав, адже Росія нічого для цього не зробила.

Представник української делегації переконаний, що позитивне голосування означатиме крах європейської цивілізації, – повідомляє Liashko.ua

«Росія не виконала жодних умов ПАРЄ за останні 4 роки, отже підстав для повернення делегації немає. Я зроблю все, щоб росіяни не повернулися до ПАРЄ. Тому що якщо повернуться вони, європейські інституції не матимуть права на життя. Підтримавши повернення, європейці продемонструють, що вони продажні, проституйовані, що їм начхати на національні інтереси не лише українців, а й на власні. Цим рішенням вони підірвуть європейські інституції,  поставлять хрест на будь-яких ідеалах європейської цивілізації, фактично, оголяться перед усім світом і покажуть свою гнилу душу. От хоча б для того, щоб не чинити самогубства, вони повинні зупинитися сьогодні і утриматися від прийняття вкрай ганебного рішення про повернення російської делегації», – зазначив лідер Радикальної партії.

Народний депутат наголосив на тому, що наслідком повернення російської делегації у ПАРЄ стане вихід багатьох країн та окремих політиків з її складу. Сам Ляшко теж не має наміру лишатись у складі української делегації, якщо рішення буде ухвалене.

«Повернення російської делегації – це фактично перемога Путіна в гібридній війні і проти Європи, і це крах самих європейських інституцій. Я прогнозую, що після цього піде процес дезінтеграції парламентської асамблеї Ради Європи, який в підсумку закінчиться її розвалом. На мою думку, багато країн, які входять до ПАРЕ, також оголосять про те, що не бачать потреби у дискредитованій, приниженій і скомпрометованій парламентській асамблеї Ради Європи. Якщо вони приймуть рішення про повернення Росії, Україна має вийти з ПАРЕ. Я це зроблю першим і складу повноваження члена ПАРЕ. Мені немає чого робити в організації, для якої гроші важливіші за совість, правду і відповідальність перед власними громадянами», – підкреслив політик.

Лідер РПЛ зазначив, що головна причина підтримки європейськими політиками Росії – гроші.

«Якщо їм фіолетовими купюрами євро заслали очі, і вони нічого не бачать – це зайвий раз показує, що для старенької матінки Європи гроші, газ, алмази, шубки важливіші, ніж ідеали і принципи», – підсумував Ляшко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook