Ялинку на Софійській площі визнано однією з найкрасивіших у Європі | Київ.Info

Ялинку на Софійській площі визнано однією з найкрасивіших у Європі

Київська ялинка посіла 7-ме місце в європейському рейтингу

Головна ялинка України, яка встановлена на Софійській площі в Києві, визнана однією з найкрасивіших в Європі. Відповідний рейтинг склала Міжнародна туристична організація European Best Destinations.

Київська ялинка посіла почесне 7-ме місце в європейському рейтингу “Найкрасивіших новорічних ялинок у Європі”.

“Столиця України – ідеальне місце для мандрівників, які шукають справжність, сніг і традиції. Різдвяних ярмарків у Києві не один, а кілька. На Софійській площі можна помилуватися однією з найкрасивіших різдвяних ялинок в Європі”, – йдеться в повідомленні.

В організації зазначили, що новорічне дерево в Києві прикрашено десятками кілометрів яскравих гірлянд.

Нагадаємо, в Києві запалили вогні на головній ялинці країни. Головна ялинка в цьому році – штучна, висотою понад 30 м. Її підсвічують 10 км гірлянд і прикрашають 1500 іграшок – білочки, жолуді, шишки, сови, білі зайці і птахи.

Також раніше з головної ялинки країни зняли “чаклунський” капелюх, яким прикрасили новорічне дерево, і повісили різдвяну зірку.

Дискусії щодо аксесуара, який повинен прикрашати ялинку, почалися серед киян відразу ж після того, як вони помітили капелюх. Городяни заявляли, що вважають різдвяну зірку більш підходящою, ніж “чаклунське” вбрання, проте знайшлися і ті, яким новий “головний убір” припав до душі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com