“Японія ніколи не визнає Крим російським”, – посол | Київ.Info

“Японія ніколи не визнає Крим російським”, – посол

Такаші Кураі зробив заяву в ході святкового прийому в Києві.

Сьогодні на прийомі на честь підготовки до святкування дня народження японського імператора Нарухіто, посол Такаші Кураі заявив чітку позицію країни східного сонця відносно Кримського півострова. Про це передає видання “Радіо Свобода”.

Так, зібравши в київському посольстві дипломатів і представників українського керівництва, Кураі підкреслив незмінну підтримку Японії.

“Японія ніколи не визнає анексію Росією українського Криму”, – підкреслив посол.

Нагадаємо, раніше портал “Коментарі” повідомляв, що український гарант Володимир Зеленський взяв участь в інтронізації імператора Нарухіто, ставши першим президентом нашої країни, який мав честь бути присутніми на найдавнішої церемонії Японії. Втім, противники Зеленського додали “ложку дьогтю”, в пух і прах розкритикувавши наряд першої леді України, назвавши його актом неповаги до імператорської сім’ї.

Втім пізнїше посольство Японії спростувало переконання “диванних критиків”, подякувавши подружжю Зеленських за їх чудовий етикет і відповідність всіх правил дрес-коду.

“Їх одяг також добре гармоніював з благородною атмосферою і справив на японське суспільство дуже позитивне враження про подружжя і України як країни”, – зауважили представники японської нації.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook