Ярош анонсував масові акції відразу після карантину | Київ.Info

Ярош анонсував масові акції відразу після карантину

Слідом за багатьма активістами і Майданівці на захист Тетяни Чорновіл висловився один з лідерів «Правого сектора», народний депутат 8-го скликання ВР Дмитро Ярош. Він попередив владу і особисто президента Зеленського, що це так просто йому з рук не зійде і він зі своїми побратимами після карантину нагадає керівникам держави, що таке народний гнів.

Дмитро Ярош назвав «путінськими підстилками» слідчих ДБР, які оголосили підозру Тетяні Чорновіл, адже підозра стосується не чогось, а конкретно проти її активних дій під час Майдану. За словами активіста, його особисто засмутило мовчання президента, який закрив очі на такі кричущі злочинні дії ДБР.

За словами Дмитра Яроша, він разом з небайдужими українцями нагадає главі держави, що таке голос народу відразу, як тільки закінчиться карантин і вдасться побороти жахливу епідемію. У той же час нардеп підкреслив, якщо влада і далі буде діяти в такому ж дусі і не припинить політичні переслідування активних учасників Майдану, то ніхто не буде чекати кінця карантину, доведеться діяти по ситуації. Ярош підкреслив, в такому випадку пандемія не завадить патріотам України дати зрозуміти владі, що такі «ігри» до добра не доведуть.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com