Ярош просить нагородити активістів, які напали на автомобіль із соратниками Ківи | Київ.Info

Ярош просить нагородити активістів, які напали на автомобіль із соратниками Ківи

Екс-політик вважає, що подія стала результатом безвідповідальності.

Колишній народний депутат і екс-глава Правого сектора Дмитро Ярош заявив, що потрібно не карати, а нагородити патріотів, які напередодні здійснили напад на автомобіль нардепа від ОПЗЖ Іллі Ківи.

“Коли держава не виконує функції захисту національних інтересів, тоді державний апарат перетворюється з інструменту захисту народу в інструмент гноблення того ж народу. Патріоти, які зважилися на таку дію, в ім’я воюючої з московською імперією України, заслуговують не покарання, а на нагородження”, – написав він у Facebook.

За словами Яроша, чинна влада не повинна лояльно ставиться до проросійських сил, інакше це призведе до того, що люди її змінять.

“Якщо ж влада і надалі буде терпіти реваншистські і антидержавні бандформування, типу ОПЗЖ, ПШ і т.д., вона втратить всяку свою легітимність і це призведе до її зради”, – написав екс-політик.

false

Раніше повідомлялося, що 27 серпня в районі Люботина Харківської області напали на мікроавтобус, в якому їхали соратники нардепа Іллі Ківи, постраждали три людини. Пізніше на Харківщині затримали групу підозрюваних у нападі на бус.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook