Яценюк – динозавр української політики, – Боровик | Київ.Info

Яценюк – динозавр української політики, – Боровик

Я пропрацював заступником міністра економічного розвитку п’ять тижнів. У мене одразу назрів конфлікт з Яценюком і він виграв його.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив екс-заступник голови Одеської ОДА Саша Боровик.

«У той час я був дуже слабкий, бо не мав політичної підтримки. А Яценюк – це динозавр української політики. Він дуже легко витурив мене з уряду. Тоді Саакашвілі був єдиною людиною, яка взяла мене у свою команду», – розповідає гість програми.

В Україні пост-радянський менталітет змішався із менталітетом дев’яностих та нульових. На думку експерта це дуже негативно впливає на суспільство.

«Люди практично нікому не вірять. Вони хочуть швидко результатів одразу. Це суспільство таке хворе, що змінити його миттєво було дуже тяжко. Багато залежало і від того що робитиме еліта», – підкреслив Боровик.

Гість ефіру переконаний, що у Порошенко міг стати хорошим президентом для України, але він обрав інші пріоритети.

«Звернімо увагу на Порошенка. З формальної сторони у нього хороша освіта, він розмовляє кількома мовами та багато подорожує. Петро Олексійович міг би стати хорошим президентом, та він вирішив обрати інший життєвий шлях. Президент не реформував країну, робить речі тільки для свого блага. Так само діють всі люди з прошарку еліти. Практично вони всі живуть у розкоші», – говорить екс-заступник.

Боровик наголошує: зараз такий час в Україні, коли треба працювати не на себе, а державу.

«Та плідної праці на благо країни ми не побачили після революції. Я переконаний, що так само єврооптимісти дбають тільки про власну долю, вони чомусь так і не стали командою», – додає гість студії.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com