Є інформація, що вказівки надходять з Офісу президента: Кличко про обшуки у своєму під’їзді – Київ.Info

Є інформація, що вказівки надходять з Офісу президента: Кличко про обшуки у своєму під’їзді

З метою тиску на Київську міську адміністрацію силовики провели вже понад пів сотні обшуків у комунальних підприємствах міста.

Про це розповів голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко.

“Більше пів сотні обшуків раптово в різних комунальних підприємствах нашого міста. Заходять в різні департаменти, залишаються там до четвертої ночі. Приходять людям на домівку, як до головного архітектора, о шостій ранку, проводять обшуки, де родина”, – розповів міський голова Києва.

Кличко зауважив, що силовики намагалися потрапити до його квартири.

“Сьогодні зранку, як завжди, я для того, щоб підтримувати себе в нормальній формі, був на тренуванні. Приходить інформація, що співробітники силових структур з автоматами, шоломами ввірвалися в під’їзд. І камери відеоспостереження показують, що вони також дзвонили і стукали в квартиру”, – зазначив глава КМДА.

За його словами обшуки в його під’їзді це частина психологічного тиску. Віталій Кличко підкреслив, що зараз намагаються тиснути на всю Київську міську адміністрацію.

“Я звернувся до засобів масової інформації, прийшов особисто після тренування, де знайшов велику кількість співробітників силових структур в під’їзді. Вони відповіли, що проводять обшуки поверхом нижче за мене, в іншій квартирі, по якійсь там кримінальній справі. Дуже добре. Але чому вони заходили до сусідів і питали, де живе Кличко? Потім дзвонили і стукали в двері. Багато питань. І я вважаю, що це спрямований так званий психологічний тиск”, – резюмував міський голова Києва.

“Сьогодні, спілкуючись з засобами масової інформації, відповів: я абсолютно відкритий. Всі дії, які ми робимо, абсолютно прозорі. Якщо є бажання – будь ласка, заходьте. Але я пов’язую це з тим, який шалений тиск іде зараз на Київську міську адміністрацію”, – підкреслив Віталій Кличко.

За його словами вказівки щодо цих обшуків надходять з Офісу президента.

“Також з неофіційних джерел отримуємо інформацію, що декілька разів на тиждень проходять наради в Офісі президента, де дають завдання, що їм потрібно зробити, як потрібно зробити”, – додав міський голова Києва.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com