ЄС вимагає від України припинити видавати громадянам по два закордонні паспорти – Київ.Info

ЄС вимагає від України припинити видавати громадянам по два закордонні паспорти

Європейський Союз закликав українську владу прибрати можливість для українських громадян мати одразу по два паспорти для виїзду за кордон, а також анулювати дублікати документів, які вже були видані.

Відповідне положення містить звіт Європейської комісії.

“Скасувати можливість для громадян України володіти одночасно більш як одним дійсним паспортом; припинити видачу таких “додаткових” паспортів та скасувати дію тих, які вже були видані”, — йдеться у тексті рекомендацій Єврокомісії для України.

Зокрема, представники Польщі пояснили, що виявили українців із двома закордонними паспортами, дані у яких відрізнялися між собою.

“Польща ідентифікувала громадян України, які мають більше одного законно оформленого паспорта, іноді зі зміненими особистими даними, що може дозволити їм перебувати в ЄС понад 90 днів у будь-який 180-денний період”, — наголосили автори звіту.

У Єврокомісії зазначили, що Україна видає біометричні паспорти з 2015 року. При цьому останні небіометричні паспорти були видані у 2016 році, а їхнє повне скасування заплановано на 2026 рік, коли термін дії цих документів завершиться.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com