"ЄС" зробила резонансну заяву про повернення "вкрадених Коломойським" грошей - Київ.Info

“ЄС” зробила резонансну заяву про повернення “вкрадених Коломойським” грошей

Санкції США проти підприємця Ігоря Коломойського означають, що сам Коломойський офіційно визнаний корупціонером, а його кошти – брудними. Тож настав час переходити від загальних фраз про “деолігархізацію” до конкретних кримінальних справ і підозри.

Про це йдеться в заяві “Європейської солідарності”, опублікованому на офіційному сайті партії. “В цьому контексті правоохоронцям варто дати відповіді і на питання про мільйонні виплати корупційних грошей Коломойського структурам Зеленського. І зайнятися поверненням цих грошей, виведених в офшори, в український бюджет. Так, повернення державі грошей, вкрадених Коломойським, має починатися з “95-го кварталу”. Команда Зеленського протягом майже 10 років отримувала від цього одіозного олігарха десятки мільйонів щедрих вливань, в тому числі і шляхом вимивання фінансових ресурсів з рахунків пограбованого ПриватБанку”, – йдеться в заяві.

Як впевнені в партії, Банкова натомість прагне створити димову завісу. Ця завіса має відволікти увагу суспільства від неспроможності влади дати відповідь на чотири ключових виклики.

  • По-перше, ескалація на фронті, яка розвінчує дворічний міф Зеленського про перемир’я.
  • По-друге, це – нездатність влади захистити країну від пандемії. Ніхто в світі не був до неї готовий, але одні за рік організували захист своїх країн, включно з масовою вакцинацією, інші, як Зеленський – провалили.
  • По-третє, Офіс Президента хоче замести свої сліди у “Вагнергейті”, коли є очевидною причетність найближчого оточення глави держави до зливу росіянам секретної інформації про спільну спецоперацію українських та західних спецслужб.
  • По-четверте, Банкова хоче відволікти увагу від санкцій проти Коломойського.

“Варто було б звільнити людей Коломойського з високих посад в Уряді, Офісі Президента, парламенті, Нацраді з питань телебачення та радіомовлення, державних компаніях, за допомогою яких він продовжує впливати і заробляти. Виключити із фракції “Слуги народа” десятки народних депутатів, обраних за квотою Коломойського, яку йому, обманюючи виборців, надав особисто Зеленський”, – йдеться в заяві

У “Європейській Солідарності” не вірять в те, що Зеленський здатен виконати ці вимоги через його страх, що “у відповідь на такі дії Коломойський розкаже Україні та всьому світу, із якого глини він зліпив цього Голобородька. Два роки президентства. Час обіцяти давно минув. Настав час звітувати, звітувати нема чим, а на стадіоні просто засвистять”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com