“Їж багатих, а не тварин”: У Києві пройшов Кліматичний марш (ФОТОРЕПОРТАЖ) – Київ Інфо

“Їж багатих, а не тварин”: У Києві пройшов Кліматичний марш (ФОТОРЕПОРТАЖ)

"Їж багатих, а не тварин": У Києві пройш…

Марш розпочався о 12:00 на Михайлівській площі та пройшов через Майдан Незалежності і Європейську площу, фінішувавши біля Верховної ради.

На місці події побувала журналістка Depo.Київ.

Активісти вимагали збільшити фінансування у Держбюджеті на заходи зі скорочення викидів парникових газів, адаптації до зміни клімату та природоохоронні заходи.

“Кліматична криза – реальність, з якою доведеться стикатися не лише майбутнім поколінням. Ми відчуваємо її наслідки вже зараз. Жахливі повені в Європі, Китаї, Індії. Лісові пожежі, викликані аномально спекотною погодою, в Канаді, Туреччині, Чорногорії. Десятки тисяч людей постраждали, сотні загинули”, – зазначали організатори на Facebook-сторінці.

Учасників маршу закликали дотримуватись усіх карантинних норм: носити маски, дотримуватимь соціальної дистанції та не приходити у випадку підвищеної температури чи поганого самопочуття. Проте, як бачимо на фото, не всі дотримались цього прохання, як і завжди на масових заходах. 

Також організатори акцентували на тому, що акція не має жодного відношення до політичних партій та бізнесу і просила учасників не використовувати їх символіку.

На марші звучали гасла: “Їж багатих, а не тварин”, “Наша природа цінніша за прибутки”, “Майбутнє не завтра, воно – вже сьогодні”, “Інтереси капіталу – небезпека для загалу”, “А у мене мрія є, 100 відсотків ВДЕ”, “Чисте довкілля право людини”, “Страйкуй, кохай, клімат захищай” та “Природа понад усе”.

Фото: Катерина Ейхман

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com