Юлія Тимошенко просила Феофіла III почекати з визнанням Православної церкви України – Київ Інфо

Юлія Тимошенко просила Феофіла III почекати з визнанням Православної церкви України

У ЗМІ з’явилась інформація, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, особисто приїздила до Єрусалима, щоб переговорити віч-на-віч з Феофілом III. Мова йшла про долю надання автокефалії православній церкві України.

З такою заявою виступив на одному з політичних ток-шоу екс-президент Віктор Ющенко.

«Мені патріарх Єрусалимський під час перемовин казав про те, що до нього приїздила за кілька днів до цього Юлія Володимирівна, вона зняла фільм про церковне, питання, де наголошувалось, що це політичне питання», – розповідає Ющенко.

Вона просила відкласти це питання «до кращих часів», наголошуючи що більшість політиків можуть спекулювати на цьому. Відкидати цієї ймовірності не варто та чи можна не брати до уваги волю 12 мільйонів українців, які чекали рішення. Загалом, трохи почекавши ми могли й не отримати Незалежну автокефальну церкву.

Про те, що політик просила патріарха «однієї зі східних країн» призупинити надання України томосу, в програмі «Свобода слова» говорив політолог Володимир Цибулько.

«Боротьба за особисту владу, часом, призводить до того, що переступають через перспективи держави. Невже боротьба за особисту владу вартує перспективи нації, цілої України», – звернувся він до глядачів.

Також, наголошується, що Тимошенко мала непублічні переговори із Вселенським Патріархом Варфоломієм, вона просила відстрочити надання Томосу про автокефалію УПЦ, посилаючись на «нестабільність у державі». Як бачимо, закиди не бралися до уваги.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook