З початку літа запрацюють нові ПДР на дорогах - Київ.Info

З початку літа запрацюють нові ПДР на дорогах

Йдеться про сезонні обмеження руху великовагових транспортних засобів у денний час.

Укравтодор нагадав водіям про сезонні обмеження руху великовагових транспортних засобів у денний час. Вони щороку вводяться на початку літнього сезону задля збереження автомобільних доріг загального користування.

На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Про застосування зазначених обмежень та місць розміщення тимчасових майданчиків поінформовано дотичні центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників.

Кого стосується заборона. Транспортних засобів, фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн.

Для кого роблять виняток. Вантажівок, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

За яких умов обмежується рух. У денну пору доби при температурних показниках повітря вище +28 градусів за Цельсієм.

Що робити водіям. Перечекати спекотний період можна на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу. Віднайти місце відстою вздовж державних доріг можна за вказівникам. Також можна скористатися TIR-паркінгом.

Хто контролює дотримання обмеження? Згідно з чинним законодавством, дотримання водіями вантажних засобів сезонних обмежень та вагових параметрів перевіряють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та обласні підрозділи Національної поліції України.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com