Заарештована народний депутат Надія Савченко залишилася без захисника | Київ.Info

Заарештована народний депутат Надія Савченко залишилася без захисника

Як повідомляє «Ліга», адвокат народного депутата Надії Савченко, яка перебуває під арештом у СІЗО, відмовився представляти її інтереси.

Один з адвокатів Надії Савченко, підозрюваної в підготовці захоплення влади, Віктор Чевгуз, заявив, що розірвав договір із підзахисною і надалі не буде представляти її інтереси. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережах.
Що стало причиною? Інтрига зберігається, оскільки адвокат причин не повідомив. «Самовідвід. Не хотів подавати, але…», — написав адвокат і опублікував заяву про самовідвід.

Поки що немає коментарів як самої Савченко, так і близьких їй людей про причини самовідводу адвоката. Можна лишень послуговуватися версіями найстарішого у світі радіо поголосом, який прийнято називати «одна баба другій сказала». Та, мабуть, все ж слід дочекатися обєктивної інформації, принаймні, оприлюднення точки зору котроїсь із зацікавлених сторін.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com