Залиш “коня” вдома. Киян закликають разом з усім світом відмовитись на день від авто – Київ.Info

Залиш “коня” вдома. Киян закликають разом з усім світом відмовитись на день від авто

Завтра, 22 вересня, весь світ відзначатиме День без автомобіля. У багатьох країнах світу цього дня відмовляються від поїздок власними автівками чи мотоциклами на користь громадського транспорту, їзди на велосипеді або пішої ходи.

Про це нагадує Центр організації дорожнього руху.

Мета такого заходу – привернути увагу до проблеми забруднення атмосферного повітря транспортними засобами, знизити рівень концентрації вихлопних газів у міському повітрі (зокрема СО2), зменшити шумове навантаження, сприяти розвиткові альтернативних видів пересування.

Киян запрошують долучитись до цієї корисної ініціативи, адже кожен із нас хоче жити у комфортному місті, дихати чистим повітрям, якість якого, своєю чергою, також залежить від нас.

Також це гарний привід започаткувати корисну звичку: не сідати за кермо, коли можна проїхати громадським транспортом, велосипедом чи пройтися пішки.

До слова, традицію проводити День без автомобілів започаткували в Англії в 1997 році, а ще через рік її підтримала Франція. Тоді цей день відзначили всього близько двох десятків міст. У 2001 році до руху офіційно приєдналися більше тисячі міст у 35 країнах світу. Наразі, за приблизними оцінками, у цій акції кожен рік беруть участь більше 100 мільйонів чоловік в 1,5 тисячах міст світу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com