Заробітчан змусять платити податки - Київ.Info

Заробітчан змусять платити податки

Заробітчани зобов’язані платити податки до бюджету України. Для цього необхідно в податковій за місцем реєстрації заповнити декларацію.

Про це розповів генеральний директор Baker Tilly Ukraine Олександр Почкун, доходи заробітчан оподатковуються за особливими правилами.

Ставка для тих країн, з якими підписано міждержавну угоду, становить різницю між 19,5% і місцевим податком.

Якщо українець працює в країні, з якою підписано спеціальну угоду, то після приїзду в Україну потрібно заповнити декларацію і компенсувати тільки податкову ставку.

Приклад. У Болгарії прибутковий податок становить 10%. Якщо з нею підписано спеціальну угоду, то в Україні потрібно буде доплатити податок у розмірі 9,5% (в Україні прибутковий податок з військовим збором становить 19,5%).

Ті заробітчани, які отримують дохід нелегально, змушені будуть платити податок в Україні за повною ставкою. Щоправда, багато трудових мігрантів не платять податки ні в тій країні, в якій заробляють гроші, ні за місцем реєстрації. Також важливо відзначити, що сплачені до бюджету податки – гроші на зарплати медикам, на утримання шкіл, на ремонт доріг і т. д.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com