Затверджено нові правила в’їзду на Труханів острів у столиці | Київ.Info

Затверджено нові правила в’їзду на Труханів острів у столиці

У Києві затверджено регламент в’їзду на Труханів острів, який суттєво обмежить рух автотранспорту – з 13 листопада запрацює автоматичний режим контролю в’їзду/виїзду та дотримання правил дорожнього руху на території острова.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомив народний депутат і радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець.

Він також перерахував основні принципи роботи в’їзду виходячи з регламенту:

  • Виключення людського фактору на місці обмеження заїзду, а саме відсутність паркувальника з пультом допуску на острів через шлагбаум, що могло мати корупційний ризик. У разі збою роботи системи, в індивідуальному порядку, буде можливість апеляції до оператора через кнопку зв’язку. Фіксація роботи оператора, відбувається в автоматичному режимі, в приміщенні відповідального комунального підприємства.
  • Обмеження кількості автомобілів, які мають право заїжджати на острів. Доступ на острів для автомобілів здійснюється в автоматичному режимі виходячи зі сформованої бази. Камери зчитують номер автомобіля, якщо він є в базі, то шлагбаум відкривається. База формується містом, виходячи із законних прав знаходження об’єктів на території Труханового острова. База буде повністю прозора і доступна.
  • Вводиться нічний режим роботи допуску на територію еко-зони. Час роботи шлагбаума з 7.00 ранку до 22.00 вечора. У час, що залишився обмеження доступу через шлагбаум немає.
  • Неминучість покарання, за перевищення швидкісного обмеження на території острова. На території еко-зони діє швидкісне обмеження 20 км/год. Встановлено камери фіксації швидкісного руху, які будуть фіксувати перевищення швидкості.
  • Ті, хто будуть перевищувати це обмеження, після трьох смс-попереджень будуть виключені з бази доступу на острів.
  • Від місця роботи шлагбаума і парковки автотранспорту, планується (з весни) організувати рух громадського електротранспорту міськими службами по території еко-зони.
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com