Заважала пити: на Житомирщині матір побила однорічну доньку | Київ.Info

Заважала пити: на Житомирщині матір побила однорічну доньку

На Житомирщині поліція розслідує обставини побиття матір’ю малолітньої дитини.

Як інформує відділ комунікації Головного управління Національної поліції у Житомирській області, повідомлення про подію до Радомишльського відділення поліції надійшло надвечір 29 липня.

Зазначається, що у будинку було виявлено дівчинку, віком 1,3 роки, з явними ознаками побиття. Під час першочергового огляду лікарі діагностували у неї синці та забої на обличчі та голові, уже у лікарні, куди терміново госпіталізували дівчинку – закриту черепно-мозкову травму.

«Попередньо поліцейські встановили, що маленьку дівчинку побила нетвереза мати нібито за те, що дитина своїм плачем заважала їй випивати», – йдеться у повідомленні.

Відомо, що дитина проживає у будинку разом з матір’ю та її співмешканцем, які мають пристрасть до алкоголю. Окрім неї, на вихованні у 27-річної жінки є ще четверо малолітніх дітей, найстаршій з яких 10 років.

Зазначається, що вказана родина перебуває на обліку соціальних служб. Упродовж останніх двох років мати притягувалась до адміністративної відповідальності за неналежне виконання обов’язків по вихованню дітей. А ювенальні інспектори поліції ще у квітні ініціювали розгляд доцільності перебування дітей разом з матір’ю. Однак рішення так і не було прийняте.

За сукупністю цих обставин правоохоронці внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 166 (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною) КК України.

Четверо інших дітей наразі вилучені з родини і перебувають під наглядом бабусі. За побиття дитини матері загрожує обмеження чи позбавлення волі строком до 2 років.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook