Завдяки локдауну в Європі: ВООЗ вперше за три місяці зафіксувала зниження тижневої захворюваності на COVID-19 | Київ.Info

Завдяки локдауну в Європі: ВООЗ вперше за три місяці зафіксувала зниження тижневої захворюваності на COVID-19

“PostContent-leadTextWrapper”>

“PostContent-leadTextWrapper”>Кількість нових випадків захворювання коронавірусною інфекцією за тиждень зменшилася вперше з початку вересня. Цьому значно посприяло введення жорсткого карантину у низці країн Європи.

Про це заявив гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебреєсус на брифінгу 30 листопада.

Він зазначив, що «важкі, але необхідні заходи», до яких вдалися у більшості країн Європи, допомогли знизити темпи захворюваності.

Водночас Гебреєсус наголосив, що в інших регіонах зростання захворюваності триває.

Зазначимо, що з кінця жовтня — початку листопада більшість країн Європи у тому чи іншому вигляді оголосили національні локдауни. Зокрема, обмежили роботу закладів харчування, закрили навчальні заклади. У деяких країнах навіть ввели комендантську годину.

І це допомогло. Щоденна захворюваність в Іспанії, Франції, Бельгії з найвищих показників наприкінці жовтня знизилася у 3-5 разів, у Великій Британії та Італії — в 1,5 раза, у Німеччині динаміка стабілізувалася.

Рекордну кількість випадків захворювання на COVID-19 у світі фіксували востаннє 13 листопада — понад 662 тисяч випадків. В останні дні щодня фіксують менше ніж 600 тисяч нових хворих.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook