ЗАЯВИ ТИМОШЕНКО ЩОДО ВОЄННОГО СТАНУ ПРОСТО ПРИНИЖУЮТЬ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ – ТУКА – Київ Інфо

ЗАЯВИ ТИМОШЕНКО ЩОДО ВОЄННОГО СТАНУ ПРОСТО ПРИНИЖУЮТЬ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ – ТУКА

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що заяви лідерки ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко щодо воєнного стану принижують українських військовослужбовців. 

Про це він повідомив в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України”.

“Я сьогодні їхав в автомобілі сюди в студію. І на радіо “НВ” – вибачте за рекламу – досліджували саме цей процес. І ввімкнули в ефір уривок яскравого виступу однієї з лідерків політичних сил. Треба просто в онлайні це транслювати, які були озвучені тези”, – сказав Георгій Тука

“А що за лідерка?”, – уточнив Матвій Ганапольский.

“Юлія Володимирівна Тимошенко”, – додав Тука.

“І що вона сказала?”, – запитав ведучий.

“Я не чув під час безпосередньо тих подій, які відбувалися, бо я був на роботі. Але я вперше сьогодні почув її виступ в той день. Я ледь не підскочив, сидячи за кермом. Бо я почув тезу: “А зараз вони почнуть вламуватися у ваше житло…” І це каже людина по відношенню до військовослужбовців Збройних сил України, які щодня захищають нас з вами всіх, в тому числі і шановну Юлію Володимирівну. І це вони мають право займати житло громадян України в разі необхідності? І це до наших захисників пролунала така фраза. Я її вперше сьогодні почув. Аж покоробило просто”, – відповів Тука.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook