Зеленський буде мати конституційну більшість в наступному парламенті, – Саакашвілі | Київ.Info

Зеленський буде мати конституційну більшість в наступному парламенті, – Саакашвілі

На цих виборах у Слуги народу буде конституційна більшість. І це дуже класно, бо завдяки цьому у Парламент не потраплять багато «вічних» депутатів.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив колишній президент Грузії й екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі.

Пан Саакашвілі вважає, що в Україні відбувається електоральна революція. Він зауважив, що всі старі політики ще декілька місяців тому були впевнені у своєму політичному майбутньому у Верховній Раді, але з’явився Володимир Зеленський і перевернув все з ніг на голову.

«Зараз відбувся землетрус. Всі старі політики ходять як зомбі. Люди вже почали на них дивитись косо. Я чітко бачу, що на цих виборах у Слуги народу буде конституційна більшість. Я 100% в цьому впевнений. І це дуже класно», – зазначив політик.

Водночас ведуча поцікавилася, чи це не буде загрозою демократії. За словами гостя програми, загрозою демократії є феодальний устрій, який створили, наприклад, деякі місцеві бандити в Одесі, які ціле життя є депутатами. На його думку, якщо Зеленський скине їх і навіть якщо він більше нічого не зробить для країни це вже буде його величезний історичний вклад.

«При всіх режимах всі повинні були домовлятися з Ківаловим, бо він завжди буде депутатом і всім потрібен. Порошенко у нього захищався, а Ющенко, якому він фальсифікував вибори потім дав йому медаль. В Одеській області багато таких вічних депутатів. І раптом за опитуваннями в Одеській області говорять, що невідома людина без лиця і перемагає. Зеленський просто викине сміття, яке вже давно прогнило», – переконаний Саакашвілі.

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.

24 травня в Україні почалася виборча кампанія позачергових виборів до Верховної Ради.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.
Загрузка...

Ми в Facebook